1. Базовий компонент дошкільної освіти

2. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

3.«Афлатот», програма соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку від 3 до 6 років

4.«Радість творчості», парціальна програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (авт.: Борщ Р. М., Самойлик Д. В.)

5.«Грайлик», парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. О. Березина,  О. Гніровська,  Т. Линник)

6. «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. – Лохвицька Л.В.)

7. «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт. – Лохвицька Л. В.)

8.  Парціальна програма національно — патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна — моя батьківщина»

9.«Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», парціальна програма (авт. кол. С.В.Бондар та ін..)