Завідувач КЗ » ДНЗ №43 ВМР»

Юсупова Валентина Нарцизівна народилась 1 жовтня 1963 року в Казахстані.

Освіта — вища педагогічна. Закінчила Одеський педагогічний університет в 1987 році. За фахом — викладач педагогіки і психології (дошкільної), методист по дошкільному вихованню. Понад 30 років присвятила вихованню та навчанню дітей дошкільного віку у КЗ «ДНЗ №43 ВМР». Керує дошкільним закладом  з 1993 року.

Валентина Нарцизівна — компетентний сучасний керівник. Виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними методами і прийомами організації навчально-виховного процесу зміст, якого визначається Базовим компонентом дошкільної освіти, забезпечує високу результативність, якість своєї праці.

Забезпечує нормативні рівні стандарти виховання й навчання дітей дошкільного віку, спрямовані на формування життєвої компетентності дошкільника, духовного розвитку дитини як особистості та найвищої цінності суспільства. Нагороджена Грамотами Вінницької міської ради, грамотами управління освіти Вінницької міської ради.

За наслідками атестації педагогічних працівників 2009-2010 н.р. встановленно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «вихователь-методист», нагороджена Почесною грамотою управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

Вихователь — методист КЗ » ДНЗ №43 ВМР»

Кравчук Наталія Іванівна народилась 24 серпня 1973 року в м. Вінниці.

Освіта — вища педагогічна. Закінчила Чернівецький державний  університет в 1995 році. За фахом — викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь, практичний психолог. Загальний стаж роботи 14 років. Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії». З 1995р. по 2016р.  працювала вихователем  в ДНЗ № 21, ДНЗ №4. З 2016 року — вихователь — методист ДНЗ № 43.

Учасник конкурсу педагогічної майстерності «Вихователь року 2014».

Педагогічне кредо: «Даруй себе дітям! Будь терплячим і будь готовим до зустрічі з ними в дитинстві».