Про тимчасове призупинення освітнього процесу

в КЗ «ДНЗ №43 ВМР»

      На виконання рішення Вінницької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій(протокол №8 від 11.03.2020р.) на основі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  інструктивно-рекомендаційного листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154,  наказів Департаменту освіти  Вінницької міської ради  «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти» № 125 від 13.03.2020р., «Про продовження призупинення  освітнього процесу  в закладах дошкільної  освіти»  №138 від 27.03. 2020р., з метою запобігання та недопущення поширення захворювання на корона вірус COVID-19, освітній процес у  комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 43 Вінницької міської ради»  призупинено  з 16.03.2020р по 24.04.2020р. (включно), заклад переведено на дистанційну форму роботи.

    Відповідно до наказу Департаменту освіти  Вінницької міської ради від 08.05. 2020р. «Про продовження призупинення  освітнього процесу  в закладах дошкільної  освіти»  №162 продовжено  проведення карантинних заходів   до 22 травня.

День вишиванки в Україні

21 травня — День вишиванки в Україні. Це  поки ще  відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Педагоги, вихованці та їхні батьки долучилися до проведення    онлайн — флешмобу «Я люблю вишиванку»

 

Увага! Конкурс!

 

Найщиріші привітання усім матусям  в День матері!!!

 

 В рамках проведення тематичного тижня «Весна прийшла — усе радіє» організовано виставку — конкурс дитячого малюнка «Весна крокує по Землі!».

Дякуємо усім, хто долучився до заходу!

 

Дякуємо усім батькам та діткам, які долучилися до челенджу

«Святкуємо Великдень разом»!

                     
   

 

 

 Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

    Відповідно до наказу  Департаменту освіти Вінницької міської ради № 673 від 12.11.2019р. з метою удосконалення  організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей, свідомого та дбайливого ставлення дітей до свого здоров’я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в період з 18.11.2019  по 22.11.2019 в  закладі проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

   Освітній процес в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності проводився згідно організованих тематичних днів: «Дитина на дорозі», «Природні лиха», «Безпека в побуті», «Вогонь і діти», «Обережно, тероризм».В рамках Тижня вихователями усіх вікових груп  проведені цикли тематичних занять та бесід  з вихованцями. Дошкільники закріпили знання та навички поведінки в екстремальних ситуаціях під час моделювання ситуацій.  Поповнено та урізноманітнено групові осередки безпеки.Дієвою формою узагальнення знань про правила безпечної поведінки стало створення колажів,   лепбуків.

Ярмарок  українського  кулінарного  мистецтва «Смаколенд»

   На виконання наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради №639 від 28.10.2019 «Про проведення міського фестивалю «Best cook fest – корисно та смачно для дошкільнят» та з метою реалізації пріоритетниого змістового напрямку діяльності   КЗ «ДНЗ №43 ВМР» на 2018-2021 н.р.: «Інтеграція суспільного та родинного виховання в процесі співпраці ЗДО та сім’ї» в закладі проведено ярмарок  українського  кулінарного  мистецтва «Смаколенд».

Батьки, діти та  працівники закладу зібралися, щоб  поділитися досвідом здорового харчування українських родин.

Сподіваємося, що наша зустріч — не остання. Позитивні емоції  та подарунки учасникам фестивалю – це те, що запам’ятається надовго

Тижневик протипожежних заходів

На виконання Наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради № 581 від 01.10.2019р. «Про проведення «Тижневика протипожежних заходів» в закладах освіти», з метою вжиття попереджувальних заходів з пожежної безпеки, виконання вимог законодавчих та норматив­них актів з пожежної охорони в період з 07.10.2019р. по 11.10.2019р. проведено «Тижневик протипожежних заходів».

Акція зі збору гуманітарної допомоги

для військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України та добровольчих батальйонів, які  виконуюють бойові завдання по збереженню територіальної цілісності нашої Батьківщини (07.10-10.10.2019р.)

 Фізкультурне свято «Супертатусь»

З метою оптимізації освітнього процесу через співпрацю закладу з родинами вихованців та популяризації здорового способу життя  проведено фізкультурне свято за участю  батьків «Супертатусь» (09.10.2019р.)

Піднесений настрій, прагнення до перемоги,  спритність, швидкість усіх учасників змагань: і татусів, і їхніх діточок, шалена підтримка вболівальників — це найкращі  враження усіх, хто прийшов на свято.

Колектив закладу висловлює безмежну вдячність  батькам за незабутні хвилини, проведені разом у дружньому колі.


Осіння ярмарка «Свято добрих людей» (10.09.2019р.)


Загальносадове свято

«Літечко, прощавай! Дитсадочок, зустрічай» (02.09.2019р.)

     Працівники  ДСНС  України у Вінницькій області завітали до вихованців дитячого садка.    Рятувальники познайомили дівчаток та хлопчиків   з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, способи гасіння пожежі і транспорт спеціального призначення.

На виконання  Програми  розвитку освіти м. Вінниці на 2013-2020 роки,  з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня Матері, Міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей в закладі проведено

І етап міського конкурсу «Колискова пісня»

Щиро вітаємо учасниць конкурсу:

Андрійчук  Вікторію Юріївну ,

Яцишину Ольгу Леонідівну,

Слободянюк Катерину Олександрівну,

Гончар Ірину Вікторівну,

Атаманенко Ірину Олександрівну.

Шановні батьки!

Щиро дякуємо усім, хто відгукнувся та взяв участь у акції «Посадимо дерева дбайливими руками, нехай вони зростають разом із дітлахами»,

яка проходила на території КЗ «ДНЗ №43 ВМР» 28 — 29 березня 2019 року.

 


ФЕСТИВАЛЬНИЙ  ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВ

   З метою реалізації завдань освітньої лінії «Дитина у світі культури», а саме: ознайомлення дошкільнят з історією створення театру, з твор­чістю відомих театральних,  мистецьких діячів та організації естетично привабливих форм і заходів мистецько-творчого відпочинку дітей в КЗ «ДНЗ № 43 ВМР» організовано фестивальний тиждень мистецтв. В рамках проведення фестивалю організовано лялькову розвагу «Історія білої хмаринки», теарталізовану виставу вихованців старшої групи №7 «Коза і семеро козенят» для дітей середнтого та старшого дошкільного віку,  теарталізовану виставу педагогів закладу «Ріпка» для молодших дошкільників.
Всеукраїнське заняття доброти

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Вихованці старших та середніх груп долучилися до проведення  «Всеукраїнського заняття доброти»

на тему  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»  в рамках просвітницько — виховного проекту благодійного фонду «Щаслива лапа»  та  за підтримки Міністерства освіти і науки  України

 

Фізкультурне свято «Веселі старти»

для вихованців старших груп дитячого садка  

та учнів 1 -Г класу КЗ «ЗОШ №43 ВМР»Засідання міської Школи молодого музичного керівника «Камертон» 

«Вихователь і музичний керівник: теорія і практика взаємодії»

(20.02.2019 р.)


Колективний перегляд «Пригоди на лісовій галявині»

(  комплексне заняття для дітей 3 р.ж. за освітніми лініями «Дитина у сенсорно – пізнавальному просторі», «Мовлення дитини», «Дитина у світі культури»)

в рамках підготовки до педагогічної ради «Розвиток сенсорно – пізнавальних здібностей дітей раннього віку»

 Семінар «Логіко – математична компетентність дитини:

наступність дошкілля і школи»

для педагогів КЗ «ДНЗ №43 ВМР» та кз «ЗОШ№13 ВМР»

        сприяв підвищенню рівню їхньої професійної компетенції  з питань наступності між дошкільною та початковою лаками освіти, складових логіко – математичної компетентності дітей старшого дошкільного віку, створення сприятливих умов для її формування.

 Шановні батьки та діти!

Дякуємо всім, хто долучився до збору допомоги

військовослужбовцям військових частин, які беруть участь у Операції об’єднаних сил


 Народознавча розвага «Щедрий вечір, добрий вечір»

Добрий вечір, щедрий вечірдобрим людям на весь вечір!

Даруємо Козі мірку жита, щоб була сита.

Коли мало, то ще й сала, щоб наша кізонька з дітьми пограла!

З дідусем та бабусею звеселялися, усі разом весело змагалися

Дякуємо усім, що щедрували, гостей розважали!

Пада, пада сніг лапатий,

Поспішає на поріг  до садочка світле свято.

Здрастуй, здрастуй,Новий рік!

На морозі сніг іскриться, сумувати не годиться.

               Зустрічають залюбки жваву зиму малюки.
Фармацевтична компанія КОНЕКС:

знайомимося з професією фармацевта

  •                                                         Фізкультурне свято «Перегони на городі»(10.10.2018р)

І етап міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року — 2018» (11.10.2018)

Вихователь – це не вчитель, він не вимірює уроками свій день.

Він душ дитячих научитель, ласкавий друг, порадник для дітей.


Конкурс «Домашнє завдання»

Це мистецтво паперове, чорно – біле й кольорове….


Конкурс «Мистецький»
Конкурс «Я це роблю так»

                                       Тижневик протипожежних заходів (01.10.2018-05.10.2018)

 День дошкілля (27.09.2018р)

 Дитсадок — веселий дім, тут робота є усім.
Тут майструють,тут будують.
Лисові хвоста малюють, з пластиліну ліплять вовка.
Швидко шиють нитка й голка, а тому батьки і мами,
І сестрички із братами, і бабусі, й дідусі – дитсадочок люблять всі


 Екскурсія до бібліотеки вихованців старших груп (03.10.2018-04.10.2018)


Тижневик протипожежних заходів (01.10.2108-05.10.2018)