Наші групи

вул. Чехова, 12

тел. (0432) 27-30-59

dnz43vin@ukr.net

Режим роботи - 7.30 - 18.00 Вихідні - субота, неділя, святкові дні.

Гурткова робота

Гурток в дошкільному закладі є самостійною додатковою формою освітнього процесу, його мета - задовольнити потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні здатності, загальні та спеціальні здібності, своєчасно виявити обдарованість дітей.

Гурткова робота в нашому дошкільному закладі стала невід'ємною частиною освітнього процесу.

У нас працюють гуртки:

Гурток "Юні актори"

(5 рік життя)

Театралізований гурток

Організований гурток ознайомлює дітей з різними видами театрів, розвиває творчу уяву, фантазію та пам'ять, мовлення дітей, акторські здібності.

Керівники: вихователь  Швець В.П. спеціаліст ІІ категорії,; вихователь Дерман Н.О. (звання вихователь-методист)

Гурток "Розумашки"

(5 рік життя)

Гурток розумово-інтелектуального циклу

Опанування математики, розвиток логічного мислення дошкільників за домопомогою  паличок Кюізенера

Керівники: вихователь Осіпова С.А. спеціаліст І категорії; вихователь Марчишина Р.Л.

Гурток "Казкова палітра"

(6 рік життя)

Гурток художньо-естетичного циклу, нетрадиційне малювання.

Малювання нетрадиціними матеріалами дозволяє дитині отримаити назабутні позитивні емоції, активізувати художній потенціал, привчатися до творчості, розвивати сенсорні еталони, уявлення, пам'ять, проявляти індивідуальність.

Керівники: вихователь Ісаєва Н.В. спеціаліст ІІ категорії; Гриньчак Т.В.

Гурток "Фантазери"

(6 рік життя)

Гурток художньо-естетичного циклу, малювання на склі.

Малювання на склі - не лише оригінальний засіб розвитку творчих здібностй малят, формування у них художнього мислення, а й ефективний вид арт-терапії. у результаті такої роботи дошкільнята вільно проявляють творчість, нестандартне мислення, створюють цікаві образи до казок, легше йдуть на контакт, налагоджують стосунки, виражають своє "Я".

Керівники: вихователі Лисоконь Л.В., Шаповал Л.О.