Наші групи

тел. (0432) 27-30-59

dnz43@galaxy.vn.ua

Режим роботи - 7.30 - 19.30

Вихідні - субота, неділя, святкові дні.

Гурткова робота

Гурток в дошкільному закладі є самостійною додатковою формою освітнього процесу, його мета - задовольнити потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні здатності, загальні та спеціальні здібності, своєчасно виявити обдарованість дітей.

Гурткова робота в нашому дошкільному закладі стала невід'ємною частиною освітнього процесу.

У нас працюють гуртки:

Гурток " Мовленнєві родзинки"

(5 рік життя)

Мовленнєвий гурток

Організований гурток ознайомлює дітей з різними видами театрів, розвиває творчу уяву, фантазію та пам'ять, мовлення дітей, акторські здібності.

Керівники: вихователь  Кузик Н.В спеціаліст ІІ категорії,; вихователь Рожківська О.В.

Гурток "Малята-здоров'ята"

(5 рік життя)

Кількість дітей: 10-12

Вік вихованців: 5-й рік життя (середній вік).

Керівники: вихователі Волкович  О.В., Сличук І.П.

Час проведення – щовівторка, 15.30

Мета: формування у дітей знань про осно­ви здоров'я та безпеку життєдіяльності, вмінь і навичок раціональної поведінки щодо збереження здоров'я, життя та безпеку особистості в середовищі проживання Залучати батьків до фізичного виховання дітей у сім’ї, виховання в них оптимістичного світовідчуття, психологічної готовності до активної оздоровчої діяльності та любові до спорту. Вчити дітей дотримуватись здорового способу життя, правильно використовувати свою енергію впродовж дня.

Гурток "Юні бізнесмени"

Гурток економічного спрямування

Мета: формувати у дошкільників елементарні економічні знання,економічну культуру, трудову та моральну творчу мотивацію, уміння правильно орієнтуватися у різних життєвих ситуаціях шляхом використання різних форм огранізації  дитячої діяльності, спрямовану на формування навичок економічного мислення у дітей з урахуванням сучасних соціальних умов.

Керівники: вихователі Лапа О.О.

Гурток "Веселі музиканти"

Кількість дітей: 12

Вік вихованців: 6-й рік життя

Керівник: музичний керівник Синяговська Н.Ю.

Час проведення – щовівторка, 15.30

Мета: поліпшити фізичне, психічне й духовне здоров`я дошкільників, розвивати їхню емоційно-почуттєву сферу та музичні здібності, залучати дітей до різних видів музичної діяльності, розвивати образну уяву та вміння творчо самовиражатися через танцювальні рухи, стимулювати і спрямовувати творчу фантазію, вміння імпровізувати в процесі індивідуального та колективного музикування, музикальність під час співу, підсилювати почуття радості, доброти, спонукати до дружніх стосунків.

Гурток "Безліч ідей із безлічі речей"

(6 рік життя)

Гурток художньо-естетичного циклу,малювання на склі.

Малювання на склі - не лише оригінальний засіб розвитку творчих здібностй малят, формування у них художнього мислення, а й ефективний вид арт-терапії. у результаті такої роботи дошкільнята вільно проявляють творчість, нестандартне мислення, створюють цікаві образи до казок, легше йдуть на контакт, налагоджують стосунки, виражають своє "Я".

Мета: Виховувати у дітей інтерес до пізнання нового, навчати зосереджувати на ньому увагу, елементарно аналізувати, відкривати невідоме; збагачувати сенсорні еталони, формувати спостережливість, допитливість, креативність як базові якості особистості. Спонукати дитину до створення асоціативних образів у малюванні емоційно відгукуватись на результат власної творчості та вчити відтворювати навколишні предмети, явища дійсності. Сприяти розвитку мовлення дитини.

Керівники: вихователь : Вітович І.О., Горбонос І.О.