Наші групи

тел. (0432) 27-30-59

dnz43@galaxy.vn.ua

Режим роботи - 7.30 - 19.30

Вихідні - субота, неділя, святкові дні.

Гурткова робота

Гурток в дошкільному закладі є самостійною додатковою формою освітнього процесу, його мета - задовольнити потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні здатності, загальні та спеціальні здібності, своєчасно виявити обдарованість дітей.

Гурткова робота в нашому дошкільному закладі стала невід'ємною частиною освітнього процесу.

У нас працюють гуртки:

Гурток " Наша мова барвінкова"

(6 рік життя)

Мета: формувати уявлення про казку, як літературний жанр, активізувати знання щодо змісту вже знайомих казок; розвивати увагу, мислення, мовлення; виховувати інтерес до казок.

Керівники: вихователь  Кузик Н.В спеціаліст ІІ категорії,; вихователь Рожківська О.В.

Гурток "Малята-здоров'ята"

(6 рік життя)

Керівники: вихователі  Сличук І.П., Горохівська А.О.

Мета: формування у дітей знань про осно­ви здоров'я та безпеку життєдіяльності, вмінь і навичок раціональної поведінки щодо збереження здоров'я, життя та безпеку особистості в середовищі проживання Залучати батьків до фізичного виховання дітей у сім’ї, виховання в них оптимістичного світовідчуття, психологічної готовності до активної оздоровчої діяльності та любові до спорту. Вчити дітей дотримуватись здорового способу життя, правильно використовувати свою енергію впродовж дня.

Гурток " Ми - маленькі економісти"

( 5 рік життя)

Гурток економічного спрямування

Мета: формувати у дошкільників елементарні економічні знання,економічну культуру, трудову та моральну творчу мотивацію, уміння правильно орієнтуватися у різних життєвих ситуаціях шляхом використання різних форм огранізації  дитячої діяльності, спрямовану на формування навичок економічного мислення у дітей з урахуванням сучасних соціальних умов.

Керівники: вихователі Швець К.В., Назарчук А.О.

Гурток "Веселі музиканти"

(6 рік життя)

Керівник: музичний керівник Синяговська Н.Ю.

Мета: поліпшити фізичне, психічне й духовне здоров`я дошкільників, розвивати їхню емоційно-почуттєву сферу та музичні здібності, залучати дітей до різних видів музичної діяльності, розвивати образну уяву та вміння творчо самовиражатися через танцювальні рухи, стимулювати і спрямовувати творчу фантазію, вміння імпровізувати в процесі індивіуального та колективного музикування, спонукати до дружніх стосунків.

Гурток "Розумашки"

(5 рік життя)

Керівник: вихователі Осіпова С.А., Марчишина Р.Л.

Мета: закріплення  уявлень про величину, розвиток здібності групувати предмети за кількома ознаками, уміння рахувати кількісною та порядковою лічбою, встановлювати рівність-нервність множин,  логічного мислення.